Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 16:09:36

Надзвичайні ситуації на території Чернігівської області

11.11.2011   10:53

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі та 1 інша. Загинула 1 людина.

МНС

МНС

1. Пожежа в житловому секторі (по заяві) - Щорський район, с. Гута Студенецька, вул. Комсомольська, 48 - 08.11.2011 року о 04 год. 00 хв. в господарстві гр. Кушнір С.В., 1979 р.н., сталася пожежа житлового будинку (10х8 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено будівлю. Причина встановлюється. Збиток – 10 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі - Козелецький район, с. Омелянів, вул. Полуянівська, 28 - О 10 год. 15 хв. в господарстві гр. Шелест В.І., 1930 р.н., сталася пожежа житлового будинку (8х7 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено ліжко та майно. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000. На місці пожежі виявлено тіло господарки.

3. Пожежа сміття - м. Чернігів, пр. Перемоги, біля буд. № 9 - О 18 год. 02 хв. на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 1 кв.м. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

4. Пожежа в житловому секторі - Чернігівський район, смт М.Коцюбинське, вул. Гоголя, 7 - О 21 год. 20 хв. в господарстві гр. Стародуб Т.І., 1960 р.н., сталася пожежа сіна. Вогнем знищено 3 т грубих кормів. Причина та збитки встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини