Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 жовтня, 08:39:53

За минулу добу в Чернігівській області виявлено один новий випадок COVID-19

20.07.2021   20:51Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 липня в області виявлено один новий випадок COVID-19.

Захворювання підтверджено у мешканця Ніжина.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали ще 8 осіб: шестеро чернігівців та по одному жителю з Ніжина і Менського району. При цьому на госпіталізації перебували 3 пацієнти.

Загалом на Чернігівщині 57 675 випадків захворювання COVID-19, з них:

– 55 995 пацієнтів одужали;

– 153 — лікуються амбулаторно;

– 40 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;

– 1387 летальних випадків;

– 100 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області проведено понад 700 досліджень.

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини