Роз’яснювальну роботу щодо профілактики отруєння бджіл провели фахівці Держпродспоживслужби
Напередодні початку весняно-польових робіт фахівці територіальних підрозділів Держпродспоживслужби проводять активну роз’яснювальну роботу з аграріями і власниками пасік, щоб попередити отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів та агрохімікатів.
Зокрема, на численні прохання бджолярів Варвинщини спеціалісти територіального управління Держпродспоживслужби організували і провели онлайн-нараду, до участі у якій запросили як пасічників, так і представників сільськогосподарських підприємств та органів місцевого самоврядування.
Фахівці надали роз’яснення щодо законодавчих вимог, зокрема обов’язкового дотримання законів України «Про бджільництво», «Про захист рослин», «Про пестициди і агрохімікати». Висловлювались сподівання на діалог, співпрацю і партнерське взаєморозуміння між товаровиробниками та бджолярами, щоб навесні уникнути випадків загибелі бджіл через застосування аграріями засобів захисту рослин.
Під час онлайн-зустрічі також йшлося про порядок реєстрації і розміщення пасік, проведення сезонної диспансеризації, епізоотичного і клінічного обстеження бджолосімей та здійснення лабораторних досліджень зразків на хвороби бджіл.
У свою чергу пасічники висловили пропозицію щодо створення постійно діючої на базі Варвинської ОТГ комісії з питань бджільництва.
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression