Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 13:44:47

Ніжин: Штаб ТЕБ та НС провів позачергове засідання

07.04.2020   11:08Агенцiя

6 квітня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось засідання штабу з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання комісія розглянула письмове звернення від підприємців та керівництва КП «Комунальний ринок» щодо реалізації товарів, які передбачені постановою Кабінету Міністрів. Комісія ТЕБ та НС вирішила надати дозвіл для ведення торгівлі на непродовольчих ринках. Але цей дозвіл стосується, відповідно до постанови Кабінету Міністрів, лише торгівлі деталями та приладдям для транспортних засобів та сільськогосподарської техніки, засобами гігієни, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку та телекомунікацій, в тому числі мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими товарами, що відтворюють та передають інформацію. Штучних квітів у переліку дозволених товарів немає, тому продавати їх заборонено.

Також, під час засідання, визначились, у які приміщення розміщатимуть хворих, у випадку, якщо інфекційне відділення міської лікарні буде заповнене.

Та внесли зміни до своїх попередніх рішень. Тепер дозволено перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 м2 торговельної площі (магазини), та не більше одного відвідувача на 20 м2 торговельної площі (ринки).

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.