Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 06:51:10

Міжнародна данська компанія "Spectre A/S" розглядає можливість відкриття підприємства на Чернігівщині

14.11.2019   11:34Агенцiя

А ще у планах — знайти партнера, готового до розширення власних потужностей. При цьому іноземна сторона готова забезпечувати певну кількість замовлень на рік, постачати сировину. Мова йде про швейні підприємства області, адже компанія займається виробництвом одягу для різних видів спорту на відкритому повітрі (велоспорту, сноуборду, альпінізму, кінного спорту тощо).

Робоча зустріч з представниками данської компанії «Spectre A/S» відбулася 13 листопада в Чернігівській облдержадміністрації. Директор Департаменту економічного розвитку ОДА Олександра Хомик висловила сподівання, що перемовини сприятимуть початку співробітництва.

Співвласник «Spectre A/S» Єспер Клаусен запевнив, що компанія заходить на ринки довгостроково. Нині має замовників по всій Європі, недавно почала працювати з клієнтами у Північній Америці. При цьому, дочірні підприємства ефективно функціонують у Латвії та В'єтнамі.

Продукт – високотехнологічний, відтак, і кадри мають бути кваліфікованими. Потрібні не лише швачки, а й спеціалісти, які зможуть обслуговувати дороговартісне обладнання, здійснювати експортно/імпортні операції тощо.

На Чернігівщині, за словами Єспера Клаусена, одним із варіантів співпраці може стати відкриття підприємства. Спершу робочими місцями планують забезпечити 30-40 осіб, а за сприятливих умов — розширити потужності упродовж трьох років, працевлаштувавши близько 400 людей.

Відтак, данських гостей цікавило, чи зможе область (з позиції, що потенціал найму робочої сили більший у великих містах) забезпечити такою кількістю працівників потенційне виробництво. З цього приводу хвилюватися не варто, переконана директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка. Як приклад, зазначила, що за 9 місяців цього року роботу швачки шукали більше пів тисячі жителів області. Крім того, близько 150 спеціалістів швейних професій щороку готують відповідні заклади освіти. До речі, в цьому напрямі активізується робота із самими швейними підприємствами Чернігівщини (на базі яких практикують майбутні фахівці).

Директор Департаменту економічного розвитку ОДА Олександра Хомик презентувала делегації економічний та інвестиційний потенціал Чернігівщини. Вона наголосила, що область відкрита до співпраці. Зі свого боку, Департамент економічного розвитку готовий розглянути й підтримати інвестиційні проєкти, надати необхідну допомогу в їх реалізації.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини