Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 09:30:42

Чоловік сяде на чотири роки за крадіжки з магазинів

14.11.2019   07:58Агенцiя

Під час судового розгляду встановлено, що місцевий житель, перебуваючи 03.02.2019 у магазині «ЕКО-маркет», що по вул. 1-го Травня у м. Чернігові, заховав собі під куртку дві упаковки слабосоленої форелі та сьомги.

Підійшовши до каси магазину, чоловік розрахувався за пляшку пива і пішов. Однак, його злочинні дії помітила продавчиня, яка про все повідомила охоронцю.

Вчиненням одного злочину крадій не обмежився, а тому вже через місяць зайшов до магазину «Єва», що по проспекту Миру у м. Чернігові, де таємно викрав з торгової полиці найдорожчий станок для гоління.

В судовому засіданні обвинувачений вину згідно пред’явленого обвинувачення не визнав, зазначивши, що за рибу він просто забув розрахуватися, хоча гроші на неї в нього були, а станок для гоління він просто роздивлявся, однак не купив.

Разом з тим, прокурором в судовому засіданні надано беззаперечні докази вини обвинуваченого, оскільки всі злочини чоловіка добре видно на камерах відеоспостереження магазинів.

Враховуючи відношення обвинуваченого до скоєного, а також невідбутого ним покарання за попереднім вироком, вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 11.11.2019 його засуджено за ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 185 КК України та призначено остаточне покарання у виді 4 років позбавлення волі, інформує Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45

За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).

На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44

Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59

До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.

19 листопада: цей день в Україні і світі

19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58

День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини