Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 грудня, 08:17:37

Міський голова Прилук провела особистий прийом громадян

10.10.2019   12:19Агенцiя

Міський голова Ольга Попенко 9 жовтня провела особистий прийом громадян.

На прийомі були присутні: начальник юридичного відділу міської ради Валентина Горбач, посадові особи міської ради, начальник КП “Прилукижитлобуд” В’ячеслав Сивенко та директор КП “Прилукитепловодопостачання” Андрій Гавриш, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях громадян.

На прийом звернулося 14 жителів міста, зареєстровано 12 усних та 2 письмових звернення.

Під час прийому прилучани порушували питання щодо ремонту багатоквартирних житлових будинків, комунікаційних мереж, ремонту доріг, благоустрою та санітарного стану міста, вуличного освітлення, землекористування, соціального захисту тощо.

На 7 звернень було надано роз’яснення міським головою під час особистого прийому, на решту звернень надано відповідні доручення щодо розгляду посадовими особами міської ради, до повноважень яких відноситься вирішення питань, порушених у зверненнях.

Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначений законодавством термін.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини