Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 19:16:09

За тиждень Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 419 кг незаконно добутої риби

12.07.2019   10:31Агенцiя

У період з 4 по 11 липня інспектори Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксували 14 порушень рибоохоронного законодавства. Так, було складено дев’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), три - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та один – за ст. 88 - 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів).

Крім того, складено один акт виявлення безхазяйного майна, згідно якого з водойм вилучено 6 од. сіток та 27 кг риби.

Всього у порушників вилучено 419 кг водних біоресурсів та 13 од. заборонених знарядь лову. Збитки, завдані рибному господарству, склали 15 249 грн.

Для прикладу, дев’ятого липня у Срібнянському районі викрито жителя с. Олексинці з 2 од. сіток. Чоловік на озері біля с. Артеменків за допомогою заборонених знарядь лову виловив майже 10 кг риби: сазан – 8 шт. та карась сріблястий – 44 шт. Збитки склали 3 196 грн.

10 липня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля виявлено мешканця смт Сосниця із забороненим знаряддям лову.

Чоловік на озері «Бридня», поблизу с. Мале Устя Сосницького району за допомогою сітки виловив 8 кг риби: щука – 8 шт., плітка – 2 шт., карась сріблястий - 1 шт., карась золотий (червонокнижний) – 4 шт., лящ – 5 шт. та лин – 9 шт. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 6 148 грн.

На місце вчинення правопорушення була викликана слідчо - оперативна група Сосницького ВП ГУНП в Чернігівській області. Нацполіцією відомості про кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

На всіх викритих правопорушників складені адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали направлені до районних судів Чернігівської області для притягнення винних осіб до відповідальності.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини