Відбувся медичний тренінг для даішників
Працівники Державтоінспекції, як правило, у 99% випадків першим прибувають на місце дорожньо-транспортної пригоди.

Тож від їх професіоналізму та злагодженості дій насамперед залежить життя і здоров'я громадян, що стали учасниками автопригоди та потребують невідкладної долікарської допомоги. Звідси випливає одне з першочергових завдань кожного інспектора ДАІ - вміти надати необхідну медичну допомогу учасникам дорожнього руху.
Ще не забувся останній випадок, який суворо перевірив витримку та професіоналізм державтоінспекторів. Мова йде про автопригоду з тяжкими наслідками, що сталася вранці 7 липня на автошляху міжнародного значення Київ-Чернігів-Нові Яриловичі. Тоді внаслідок перекидання автобуса з російськими прочанами п'ятнадцять чоловік загинули, практично всі інші пасажири отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.
Правоохоронці, що прибули першими на місце події, організували підйом автобуса, під яким знаходилися ще живі люди. Спільно з небайдужими водіями і працівниками МНС вони продемонстрували мужність, витримку та злагодженість дій, надаючи першу необхідну долікарську допомогу постраждалим, підтримували основні життєво-важливі функції організму травмованих до прибуття медичних бригад.
Тож задля подальшого вдосконалення навичок та вмінь в сфері надання першої невідкладної медичної допомоги постраждалим на базі лікарні УМВС України в Чернігівській області медичні працівники розпочали курс теоретичних і практичних занять з особовим складом Державтоінспекції Чернігівської області. Заняття пройшли у спеціально обладнаному учбовому класі. Люди в білих халатах показали як і з чого необхідно починати огляд потерпілого, визначати життєві показники, симптоми раптової зупинки серця, прийоми проведення штучного дихання та реанімаційних заходів. Після лекції правоохоронці на спеціальному манекені закріпили отриманні знання на практиці.
Державтоінспекції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.