Відбувся звіт міського голови Прилук в Центральному мікрорайоні
7 лютого у актовій залі міської ради (вул.Київська, 281/А) відбувся звіт міського голови Ольги Попенко.
.jpg)
Очільниця міста виступила перед жителями Центрального мікрорайону та проінформувала про роботу Прилуцької міської ради за 2018 рік, а саме: доповіла про основні пріоритети в діяльності міської ради, наголосила на досягненнях і визначила проблеми, над якими необхідно працювати в перспективі. Акцентувала, що вирішено низку питань стосовно соціально-економічного розвитку міста, його благоустрою, соціального захисту населення, виконання міського бюджету та інших, не менш важливих питань життєдіяльності міста. Багато із запланованого ще чекає на своє вирішення, адже попереду 2019 рік напруженої роботи.
Зустріч міського голови з жителями мікрорайону відбулася за участю депутатів міської ради, керівників комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради.
Посадовці та керівники комунальних підприємств відповіли на питання мешканці Центрального мікрорайону щодо роботи житлово-комунальної сфери, невідповідність температурного режиму в багатоповерхових будинках, урегулювання чисельності безпритульних собак, ремонт прибудинкових дворів та асфальтування дорожнього покриття вулиць, очищення доріг та тротуарів.
Мешканці мікрорайону піднімали й питання щодо руху вантажного, великогабаритного та великовагового транспорту по вулиці Незалежності (район Центрального ринку та тютюнової фабрики).
Жителі міста та Сергій Цибенко, голова Прилуцької міськрайонної громадської організації «Право на захист» звернулися до міського голови з питань щодо санітарного стану міста та прибирання території мікрорайону біля пам’ятного знаку — меморіалу «Жертв нацизму», встановлення лежачого поліцейського (вул.Київська) біля СШ №6, вивозу сміття від району Андріївського ринку. питання належного облаштування приміщення для вакцинації дорослого населення мікрорайону амбулаторії сімейної медицини №2 у дитячій лікарні.
Сергій Цибенко подякував міському голові за підтримку рішень Громадської ради та прислухання до думки громадськості.
Містяни підняли питання щодо контролю комунальним підприємством Прилуцької міської ради «Муніципальний контроль» виконання обов'язків підприємців щодо облаштування та прибирання прилеглих територій біля магазинів, аптек і кафе від снігу та льоду.
У ході зустрічі міському голові на поставлені ряд питань, що найбільше хвилюють містян. Вичерпні відповіді на них надавали міський голова, відповідальні посадовці міської ради та керівники комунальних підприємств міста Прилуки.
Крім очільниці із мешканцями територіальної громади мали нагоду поспілкуватися і депутати міської ради Дмитро Барнаш, Володимир Мазуренко, Олександр Дуденок.
Перед жителями мікрорайону прозвітував про свою роботу депутат Прилуцької міської ради Дмитро Третяченко.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression
Британські партнери передали 9 генераторів для прийомних родин та дитячого будинку сімейного типу Чернігівщини 16:58
Дев’ять генераторів різної потужності поїхали сьогодні до родин із Менської, Сосницької, Корюківської, Понорницької, Семенівської та Киїнської громад.
Платники Чернігівщини сплатили у січні 2026 року 2,2 млрд гривень податків та 1,2 млрд гривень єдиного внеску 16:56
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.