Відбулось двадцяте засідання Громадської ради
30 січня відбулося двадцяте засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.

З першого питання - «Про делегування представників Громадської ради до конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посад директора та медичного директора комунального некомерційного підприємства «Прилуцька міська дитяча лікарня» - проінформував начальник відділу по роботі з кадрами міської ради Олег Касьян.
Члени Громадської ради ухвалили рішення подати дві кандидатури до конкурсної комісії: Дорошенка Валерія Володимировича, представника комітету самоорганізації населення № 4 мікрорайону М’ятно-дослідної станції та Опанасенка Олега Анатолійовича, голову громадської організації «Комфорт та якість».
У ході засідання були розглянуті подання голів громадських організацій Прилуцької міськрайонної Спілки ветеранів Афганістану при УСВА Дем’яненка О.А., ГО «Ветерани Афганської війни та учасники бойових дій Прилуччини» Нежиборця В.В. та ГО «Прилуцька міська спілка офіцерів-ветеранів афганської війни та воєнних конфліктів в інших державах» Кирічка А.Д. про нагородження відзнакою міського голови м. Прилуки «За заслуги» членів їхніх організацій.
Члени Громадської ради ухвалили рішення рекомендувати міському голові задовольнити клопотання голів громадських організацій та до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав нагородити відзнакою міського голови міста Прилуки «За заслуги»:
1. Скворцова Валерія Івановича;
2. Марченка Олександра Васильовича;
3. Бакунова Володимира Олексійовича;
4. Скочія Володимира Петровича;
5. Котеленця Сергія Андрійовича;
6. Синенка Сергія Володимировича;
7. Сидорського Віктора Федоровича.
Також члени Громадської ради внесли пропозицію до Дня Героїв Небесної Сотні нагородити відзнакою міського голови м. Прилуки «За заслуги» голову Громадської ради Руденка Олександра Валентиновича, як учасника подій майдану, волонтера та активного громадського діяча міста.
З третього питання порядку денного перед членами Громадської ради виступила директор краєзнавчого музею імені В.І.Маслова Тетяна Зоць, яка прозвітувала про культурно-освітню роботу краєзнавчого музею за 2018 рік.
Також Тетяна Зоць та начальник управління містобудування та архітектури міської ради Віктор Тесленко проінформували учасників засідання про пам’ятки архітектури міста.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15
21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.