Прокуратура вимагає повернути у державну власність приміщення спортивної лижної бази олімпійського резерву
З метою забезпечення відновлення порушених інтересів держави на усунення виявлених порушень прокуратурою області вжито заходів представницького реагування.
Господарським судом Чернігівської області 10.01.2019 відкрито провадження за позовом заступника прокурора області про визнання за державою права власності на приміщення Позашкільного навчального закладу «Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту», орієнтовною ринковою вартістю понад 11,5 млн грн, та скасування протиправного рішення державного реєстратора і запису в реєстрі.
За результатами вивчення прокуратурою установлено, що зазначений об`єкт загальнодержавної власності, в порушення вимог чинного законодавства, безпідставно вибув у приватну власність суб`єкта господарювання.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.