Відбулося 19 засідання Громадської ради
У сесійній залі міської ради 8 січня відбулося дев’ятнадцяте засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.

Члени Громадської ради розглянули питання: «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі в м. Прилуки» та «Про пропозиції Харківського національного автомобільно-дорожнього університету при розробці науково-дослідної роботи «Розробка комплексної схеми руху громадського автомобільного транспорту міста Прилуки», по яких доповів профільний заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко.
Члени Громадської ради задали низку запитань як доповідачу, так і присутнім перевізникам.
Громадська рада не підтримала, запропонований перевізниками тариф, у розмірі 6,00 грн., а для пільгової категорії населення - 4,00 грн., на перевезення пасажирів у м. Прилуки в автобусах, що працюють на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі.
Член Громадської ради Прус Олександр Іванович уніс на розгляд засідання питання «Про охорону пам’яток архітектури і духовності», по якому Громадська рада ухвалила рішення на наступне засідання запросити начальника управління містобудування та архітектури міської ради Віктора Тесленка та директора Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І.Маслова Тетяну Зоць з метою детального інформування прилучан про збереження пам’яток архітектури в місті.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради
Останні новини Чернігівщини
Подати заяву на отримання допомоги “Пакунок школяра” можна до 15 листопада 11:50
Пенсійний фонд України вчергове профінансував кошти за державною програмою підтримки родин “Пакунок школяра”.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки травмовано трьох людей: поліція документує наслідки 10:38
Вночі 5 листопада російська армія атакувала безпілотниками мирне населення м. Новгород-Сіверський.
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10
Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.