Поліція затримала озброєного хулігана
В одному з розважальних закладів міста прилучанин відкрив стрільбу з пістолета. Ніхто з відвідувачів не постраждав.
Близько третьої ночі до поліції надійшло повідомлення від власника одного з прилуцьких розважальних закладів, що в кафе перебуває особа з предметом, схожим на пістолет.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Прилуцького відділу поліції та група реагування патрульної поліції. Правоохоронці встановили, що між власником кафе та відвідувачем виник конфлікт, в результаті якого нетверезий клієнт з хуліганських мотивів здійснив декілька пострілів з пістолету "Флобер". Як наслідок - пошкоджено стіну та камеру відеоспостереження.
З місця події вилучено пістолет марки "Флобер", зловмисник затриманий згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 кримінального кодексу України (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.