У 10 постраждалих селах на Ічнянщині відновили 39 будівель
В Августівці відремонтовано 17 об’єктів, Воронівці – 8, Іржавці, Тишківці та Монастирищі – по 3, Хаєнках, Гужівці, Городні, Бурімці, Грабові – по 1.
Про це повідомили під час чергового засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, яке провели сьогодні виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко та заступник голови ОДА Сергій Сергієнко. Участь у засіданні взяв заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Василь Сніцар.
Наразі на постраждалій території обстежено 8787 будівель (90,4%). Нових пошкоджених об’єктів не виявлено. Як повідомлялося раніше, визначені зруйнованими 4 будинки в селі Августівка, пошкодженими – 113 будинків, квартир та інших капітальних споруд у 20 населених пунктах.
Об'єкти життєзабезпечення Ічнянського району (електропостачання, стаціонарний телефонний зв'язок, водопостачання та водовідведення, газопостачання) працюють у штатному режимі.
У двох медичних закладах місті Ічня та селища Парафіївка, а також у Крупичпільскому територіальному центрі соціального обслуговування залишаються 78 осіб, з них 11 дітей.
У населених пунктах продовжують постійно працювати 15 спільних патрулів Нацполіції та Нацгвардії. Діють 4 пости на основних під’їзних шляхах до зони надзвичайної ситуації.
Авіація ДСНС знаходиться в постійній готовності до дій за призначенням, 17 жовтня до робіт не залучалася. Чергували 7 пожежно-рятувальних розрахунків для забезпечення оперативного реагування на можливі пожежі, упродовж минулої доби залучалися на гасіння пожежі настилу в лісі на загальній площі 0,3 гектара поблизу селища Дружба. Всього з початку робіт ліквідовано 25 пожеж (1 – на об'єкті, 9 – у житловому секторі, 15 – настилу в лісі).
На місці події продовжують виконувати завдання з очищення території від вибухонебезпечних предметів піротехнічні підрозділи ДСНС. За минулу добу відпрацьовано 5 заявок, вилучено 1352 ВНП.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.