У фіскальній службі області відбулось чергове засідання Громадської ради
Громадська рада при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області провела чергове засідання, на якому обговорили питання міжвідомчих перевірок підприємств у рамках боротьби з нелегальним працевлаштуванням, а також зміни до податкового законодавства.
Традиційно, участь у засіданні взяв начальник ГУ ДФС у Чернігівській області О.Барановський та керівники провідних підрозділів. Олексій Барановський ознайомив членів ради з основними показниками діяльності фіскальних органів області.
Він відмітив зростання сум надходжень до бюджетів усіх рівнів за підсумками січня-серпня поточного року та наголосив, що це відбулося, у першу чергу, завдяки платникам податків, оскільки рівень добровільної сплати залишається, як і в попередніх періодах, високим і становить близько 98 відсотків.
Особливу увагу членів ради привернуло питання проведення перевірок щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками. Такі перевірки здійснюватимуться контролюючими органами з жовтня 2018 року в рамках проведення заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення.
Про нововведення в оподаткуванні земельним податком земель лісового фонду розповіла І.Буглак, начальник управління оподаткування юридичних осіб. Крім того, вона повідомила присутнім про зміни в оподаткуванні ПДВ.
Особливості справляння податків і зборів з фізичних осіб роз’яснила С.Волкова, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб. Також вона розповіла про нові податкові можливості для сімейних фермерських господарств.
Представники громадськості мали гарну нагоду поспілкуватись з керівництвом фіскального органу області. Вони задавали посадовцям питання, що їх хвилюють та отримали відповіді на них. Засідання видалось змістовним та завершилось на позитиві.
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.