Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 14:17:39

В області потрібні продавці

29.08.2018   12:12

27-28 серпня в Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулися ярмарки вакансій на замовлення місцевих підприємців Світлани Бережної та Наталії Дубіль, де безробітним пропонували роботу продавця.

Світлана Бережна запрошувала в магазин «Талісман» продавців непродовольчих товарів для торгівлі побутовою хімією. Водночас іншій підприємниці наразі потрібні продавці продовольчих товарів.

28 серпня подібний захід відбувся і в Бахмацькій районної філії Чернігівського обласного центру за участю керівника приватного підприємства «Галина-Бахмач» Галини Булах, на якому також шукали продавців продовольчих товарів для роботи в магазині.

На ярмарках вакансій безробітних ознайомили з умовами праці, вимогами до працівників, розміром заробітної плати тощо. Щоб дізнатися про професійний досвід, навички і здібності претендентів на вакансії, роботодавцями були проведені індивідуальні співбесіди. Безробітні, які зацікавилися даними пропозиціями, отримали направлення на роботу для остаточного вирішення питання їх працевлаштування.

Загалом, професія продавця вже кілька років поспіль є однією з найзатребуваніших на ринку праці Чернігівщини. Станом на 1 серпня 2018 року в базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалося 125 таких пропозицій. З них 86 вакансій для продавців продовольчих товарів, 28 – продавців непродовольчих товарів та 11 – продавців-консультантів.


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату "Дитяча ліга" з волейболу 13:03

У Чернігові відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату«Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2007 року народження, який проходив з листопада 2020 року по червень 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу 12:56

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 червня в області першою та другою дозою щеплено 43 043 людей.

Поліція Чернігівщини представила щотижневий звіт про свою роботу 12:44

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.