Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 01:26:43

В області потрібні продавці

29.08.2018   12:12

27-28 серпня в Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулися ярмарки вакансій на замовлення місцевих підприємців Світлани Бережної та Наталії Дубіль, де безробітним пропонували роботу продавця.

Світлана Бережна запрошувала в магазин «Талісман» продавців непродовольчих товарів для торгівлі побутовою хімією. Водночас іншій підприємниці наразі потрібні продавці продовольчих товарів.

28 серпня подібний захід відбувся і в Бахмацькій районної філії Чернігівського обласного центру за участю керівника приватного підприємства «Галина-Бахмач» Галини Булах, на якому також шукали продавців продовольчих товарів для роботи в магазині.

На ярмарках вакансій безробітних ознайомили з умовами праці, вимогами до працівників, розміром заробітної плати тощо. Щоб дізнатися про професійний досвід, навички і здібності претендентів на вакансії, роботодавцями були проведені індивідуальні співбесіди. Безробітні, які зацікавилися даними пропозиціями, отримали направлення на роботу для остаточного вирішення питання їх працевлаштування.

Загалом, професія продавця вже кілька років поспіль є однією з найзатребуваніших на ринку праці Чернігівщини. Станом на 1 серпня 2018 року в базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалося 125 таких пропозицій. З них 86 вакансій для продавців продовольчих товарів, 28 – продавців непродовольчих товарів та 11 – продавців-консультантів.


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.