Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 15:03:38

Про оздоровчу кампанію–2018 - на виїзній нараді у Бахмачі

16.08.2018   10:25

Невдовзі закінчиться літня оздоровча кампанія–2018. Уже відпочили та оздоровилися понад 45 тисяч дітей області. Фактично освоєно 47,4 мільйона гривень з різних джерел фінансування.

Чи вдалося реалізувати заплановане, говорили під час виїзної наради у Бахмачі, яку провела заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова. Участь у заході взяли керівники райдержадміністрацій.

Спершу проаналізували хід цьогорічної оздоровчої кампанії в області. Інформував заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА В’ячеслав Голуб.

Читати також: Оздоровилися та відпочили понад 45 тисяч дітей області

Поділилася досвідом організації відповідної роботи у Бахмацькому районі голова райдержадміністрації Тетяна Неділько. Як зазначила посадовець, послуги з оздоровлення та відпочинку отримали більше двох тисяч дітей Бахмаччини (52,9% від загальної кількості). На ці цілі в районному бюджеті передбачено майже 1,2 мільйона гривень. Наразі використано 61,5% коштів. Було організовано роботу 19 пришкільних таборів з денним перебуванням дітей (у тому числі 2 – в Батуринській ОТГ), в яких оздоровчими заходами та змістовним відпочинком охоплено 1350 дітей.

На базі деяких закладів працювали шість літніх англомовних шкіл. Варто зазначити, що бахмацька школа № 5 цього року стала учасником проекту «GoCamp». Тож у червні тут перебував англомовний волонтер Альберт Айос.

Значну увагу в районі приділяють патріотичному вихованню молоді. Як приклад — юнацький табір «Форпост-Північ» для близько 200 осіб на березі річки Сейм, що організували ГО «Братство АТО» та «Вогонь відродження».

Також турбуються про оздоровлення дітей соціально-незахищених верств населення. Зокрема, оздоровчими та відпочинковими послугами стовідсотково охоплено дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Цього року в Бахмацькому районі сталася приємна подія: після модернізації у серпні розпочав роботу позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» на базі курінської школи. Наразі тут перебуває 70 дітей.

Принагідно учасники наради відвідали «Мрію» та ознайомилися з облаштуванням закладу. Наталія Романова акцентувала, що такий підхід до покращення умов оздоровлення та відпочинку дітей має бути прикладом і для інших райдержадміністрацій. Органам влади і місцевого самоврядування необхідно докладати зусиль, щоб у кожному районі працювали позаміські заклади оздоровлення та відпочинку. Адже на сьогодні вони діють менш ніж у половині районів.

Читати також: На Бахмаччині оздоровчий заклад «Мрія» розпочав роботу в оновлених умовах

— Є вкрай важливі складові оздоровлення, в тому числі якісне кадрове забезпечення, дотримання санітарно-гігієнічних норм та протипожежної безпеки, поновлення матеріально-технічної бази профільних закладів. Усе це забезпечує єдину мету — організацію повноцінного оздоровлення та змістовного безпечного дозвілля для якомога більшої кількості дітей. Особливо звертаю увагу на оздоровлення дітей соціально-незахищених верств населення, — підсумувала заступник голови ОДА.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини