Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень виявлено сім порушень зі збитками 11,0 тис.грн.
Чернігівським рибоохоронним патрулем 10.05.2018 спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, під час проведення рибоохоронного рейду по водоймах Чернігівського району, на озері поблизу с.Боромики затримано місцевого жителя.
Він за допомогою двох зяберних сіток виловив 19 кг. риби: лин - 9 шт., чехоня – 3 шт., білизна – 3 шт., синець – 3 шт., клепець – 2 шт., окунь – 2 шт., карась золотий – 2 шт., плоскирка - 24 шт., лящ – 1 шт., завдавши збитків рибному господарству на суму 4349 грн.
Крім того, з початку тижня, Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано на водоймах в Ріпкинському районі три порушення зі збитками 2564 грн., в Куликівському районі затримано на заплаві р.Десна, біля с.Кладьківка, порушників, які завдали збитків рибному господарству на суму 1887 грн., на річці Десна, в районі с.Велике Устя Сосницького району, затримано місцевого жителя, який завдав збитків на 2210 грн. Всі порушенняя скоєні внаслідок вилову риби забороненими знаряддями лову - сітками зябер ними.
Заборонені знаряддя лову та риба у порушників вилучені.
За скоєні правопорушення браконьєри постануть перед судом, сплатять штраф та нанесені, рибному господарству України, збитки.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression