За вчинення тяжких злочинів проти власності двох неповнолітніх засуджено до тривалих термінів позбавлення волі
Вироком Прилуцького міськрайонного суду двох неповнолітніх визнано винуватими у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КК України (розбій), а одного з них додатково за ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж).
Встановлено, що у серпні 2017 року один з обвинувачених, вже засуджений за крадіжку, поєднану із проникненням у житло, зі сплином лише місяця після проголошення вироку суду, знаходячись поряд з магазином «Квартал» у м. Прилуки, з метою відкритого викрадення чужого майна, застосував до місцевого жителя насильство, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, а саме наніс удари по кінцівкам та голові. Після вчиненого грабіжник відкрито викрав з кишені мобільний телефон.
У листопаді 2017 року той же неповнолітній за попередньою змовою з іншим підлітком, побачивши як житель м. Прилуки зняв з банкомату значну суму коштів, з метою їх заволодіння вчинили напад на нього, завдавши ряд ударів руками та ногами в область тулубу та ніг, застосувавши ніж.
Прокурором у судовому засіданні доведено причетність підлітків до інкримінованих злочинів у повному обсязі.
Заслухавши позицію сторони обвинувачення та врахувавши тяжкість злочинів, їх умисел, негативні характеристики, суд, із застосуванням ст. ст. 70, 71 КК України, призначив одному із злочинців покарання за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186 КК України та ч. 2 ст. 187 КК України у вигляді позбавлення волі строком 7 років 1 місяць, іншому – за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 187 КК України – 7 років позбавлення волі.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.