Рятувальники продовжують надавати допомогу господарям підтоплених приватних господарств
Загалом для надання допомоги та проведення невідкладних робіт від підрозділів У ДСНС в області залучалося 65 чоловік особового складу та 19 одиниць пожежно-рятувальної техніки.
Упродовж минулої доби з 08:00 3 квітня до 08:00 4 квітня рятувальники підрозділів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області 16 разів залучалися до надання допомоги господарям підтоплених приватних господарств, зокрема 5 разів для буксирування транспортних засобів, а також 9 разів для відкачування талих вод з приватних домогосподарств у Варвинському, Чернігівському, Срібнянському, Куликівському, Ніжинському, Ічнянському районах та м. Чернігові.
Впродовж доби здійснено евакуацію 39 громадян з підтоплених домогосподарств в обласному центрі, селах Старий Білоус та Трисвятська Слобода Чернігівського району, а також в садових товариствах «Перемога», «Авангард», «Механізатор» та «Айстра».
У зв'язку з різким підняттям рівня води в р. Білоус, залишаються підтопленими 40 житлових будинків в 90 домогосподарствах та декілька сотень дачних ділянок, на яких розташовано майже 400 дачних будинків. Проводиться постійний моніторинг повеневої обстановки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.
Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45
12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.
Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41
Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.
Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06
Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29
У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».