В Головному управлінні ДФС у Чернігівській області відбулось чергове засідання Громадської ради
На засіданні розглядали актуальні питання оподаткування доходів фізичних осіб, подання податкової декларації про майновий стан і доходи, а також говорили про особливості оподаткування земельних ділянок, як фізичних, так і юридичних осіб.
Перед присутніми виступив начальник Головного управління ДФС у Чернігівській області Олексій Барановський, який розповів про підсумки роботи, поділився планами на майбутнє. Серед позитивних тенденцій керівник відмітив зростання надходжень до місцевого та державного бюджетів, а також поліпшення податкового клімату у регіоні.
На засідання були запрошені і фахівці фіскальної служби. Про цьогорічні особливості оподаткування розповідали начальник відділу адміністрування екологічного податку та рентної плати і місцевих податків і зборів управління податків і зборів з юридичних осіб Людмила Гординська та головний державний ревізор-інспектор управління податків і зборів з фізичних осіб Алла Супрун.
Учасники засідання ставили запитання як очільнику відомства, так і виступаючим.
Окрім запитань, що стосувалися оподаткування, члени громадської ради цікавились питанням подання електронних декларацій. Вони прийняли рішення сформувати запит до фіскального органу щодо участі членів ради у конкурсній комісії, підготовці рішень з кадрових питань, підготовці, моніторингу, оцінці виконання антикорупційних програм ГУ ДФС у Чернігівській області.
Працівники відділу персоналу невідкладно підготували відповідь на запит та передали учасникам засідання.
Всіляка підтримка громадськості з боку органу ДФС області та оперативна допомога у вирішенні проблемних питань є пріоритетом у роботі фіскальної служби.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.