Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 07:59:59

Керівнику одного з лісогосподарських підприємств області за одержання неправомірної вигоди повідомлено про підозру

04.04.2018   08:11Агенцiя

Ураховуючи звернення засобів масової інформації щодо результатів вирішення матеріалів отримання неправомірної вигоди керівництвом ДП «Ріпкирайагролісгосп» повідомляємо про наступне.

У кримінальному провадженні, яке розслідується слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області під процесуальним керівництвом прокуратури області, 07.03.2018 повідомлено про підозру директору лісогосподарського підприємства, який, здійснюючи діяльність на території Ріпкинського району, отримав від фізичної особи неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів у сумі 15000 грн.

Вказану неправомірну вигоду посадовець отримав за сприяння у постачанні лісопродукції, а саме пиловнику соснового.

Дії  службової особи кваліфіковано за ч. 1 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди), за якою передбачено відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 4 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Наразі тривають необхідні слідчі та процесуальні дії, зокрема призначені слідчим експертизи.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини