Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 07:41:20

Надзвичайники розпочали перевірку одного з найбільших торгівельно-розважальних центрів Чернігова "Hollywood"

04.04.2018   08:01

3 квітня фахівці відділу запобігання надзвичайним ситуаціям та Чернігівського міського відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області розпочали перевірку одного з найбільших торгівельно-розважальних центрів Чернігова "Hollywood".

До участі у заході були запрошені журналісти місцевих мас-медіа.

"Під час перевірки оглядатиметься стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки приміщень і споруд, відповідність шляхів евакуації, систем пожежогасіння та оповіщення вимогам нормативних актів. Виявлені недоліки будуть вказані у відповідному акті перевірки, який буде вручений керівництву ТРЦ "Hollywood" для усунення наявних недоліків, а також опублікований на офіційному Інтернет-сайті Управління ДСНС в області", - зазначив заступник начальника УДСНС у Чернігівській області із запобігання надзвичайним ситуаціям полковник служби цивільного захисту Роман Цушко під час зустрічі з керівництвом об'єкту.

Журналісти спільно з фахівцями ДСНС оглянули приміщення, шляхи евакуації, первинні засоби пожежогасіння, які, до речі не у повній мірі відповідають вимогам безпеки, а також впевнились у працездатності систем оповіщення відвідувачів та персоналу у разі виникнення пожежі.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини