Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 19:21:39

За незаконне заволодіння транспортним засобом двох жителів Прилук засуджено до суворішої міри покарання

23.01.2018   07:51

Апеляційним судом Чернігівської області 15.01.2018 задоволено скаргу прокурора та скасовано вирок Прилуцького міськрайонного суду стосовно двох місцевих жителів, які вчинили незаконне заволодіння транспортним засобом, у зв’язку з м’якістю призначеного покарання.

Прокурором доведено, що ступінь тяжкості вчиненого злочину, дані щодо особи обвинувачених, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності та знову вчинили тяжкий корисливий злочин, не давали підстав суду призначати покарання нижче від найнижчої межі, передбаченої санкцією ч. 2 ст. 289 КК України (2 роки та 6 місяців позбавлення волі), іншого звільняти від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік та 6 місяців.

Суд апеляційної інстанції погодився з позицією прокурора та ухвалив вирок, яким одному з обвинувачених призначено покарання за вчинення інкримінованого злочину у виді позбавлення волі на строк 5 років, іншому, з урахуванням вимог ст. 71 КК України, – позбавлення волі на строк 5 років  6 місяців.

Вирок набув законної сили.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини