Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 12:48:31

Поліція закрила незаконний гральний заклад

11.01.2018   07:57

Після отримання оперативної інформації, що в Прилуках всупереч вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» працює гральний заклад, поліція провела там санкціонований обшук.

Так, в рамках кримінального провадження, відкритого слідчими поліції області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом), працівниками управління захисту економіки в Чернігівській області спільно з поліцейськими ГУНП в Чернігівській області та відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури в Прилуках по вулиці Вокзальній було викрито гральний заклад, де в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавались послуги у сфері грального бізнесу на комп’ютерах-симуляторах.

Згідно із законом організатору незаконного бізнесу загрожує штраф від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

В ході санкціонованого обшуку виявлено та вилучено 18 системних блоків комп’ютерів, 17 моніторів до них, 16 флеш накопичувачів, 3 камери відеоспостереження, грошові кошти в сумі 4 тисячі гривень та документацію, в якій відображена діяльність грального закладу. В приміщенні знаходилися двоє адміністраторів та гравець, особи яких встановлено.

Триває досудове розслідування.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини