У Прилуках познущалися з пам'ятника Олегу Кошовому
У Прилуках познущалися з пам'ятника Олегу Кошовому - одному з учасників підпільної організації «Молода гвардія», який народився в нашому місті.
Поліція досліджує відеоматеріали з камер спостереження та розшукує вандалів. Відновленням пошкодженого пам'ятника найближчим часом займеться КП"Послуга", а поки поліція заборонила проводити додаткові маніпуляції зі знаком.
Біля нещодавно відреставрованого пам'ятного знаку «Героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС» знайдено два балони з білою фарбою. Вочевидь, зловмисник не встиг завершити наругу ще й над цим знаком.
Крім цього відомо, що місяць тому працівники КП замінили вкрадені декоративні кулі в Центральному парку, але хтось знову намагався їх поцупити.
http://priluki.city/novyny/u-prilukah-poznushchalisya-z-pamyatnika-olegu-koshovomu
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.