Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 10:46:04

Зустріч голів міських рад Прилук й Косьцежини

26.09.2017   14:42

Три місяці тому делегація з Прилук відвідала місто-побратим Косьцежину з метою перейняти прогресивний досвід польських сусідів.

Сьогодні ж представники Косьцежини спілкувалися з посадовцями Прилуцької міської ради й відвідували комунальні та приватні підприємства нашого міста.

Голова міської ради Косьцежини Тереза Прейс (як секретар міської ради в Україні) та начальник відділу розвитку міської ради Олівія Шляровська прибули на святкування другого дня Воздвиженського ярмарку. Відвідавши краєзнавчий музей імені Василя Маслова та міський Будинок культури, в якому наразі проходила вистава “Майстер та Маргарита”, жінки провели насичений враженнями день.

Ділова частина візиту розпочалася сьогодні в міській раді. За круглим столом малої зали засідань посадовцям міської ради та керівникам комунальних підприємств міста вдалося обговорити сучасні реалії Прилук й Корсьцежини. Звісно, наші міста живуть зовсім по-різному, оскільки місто-побратим уже давно відмовилося від такого явища як суто комунальні підприємства й почало активну співпрацю з ЄС багато років тому.

Міський голова Ольга Попенко вкотре поділилася враженнями від подорожі Польщею, а Тереза Прейс та Олівія Шляровська — Україною. Присутні в залі засідань мали вигляд добре знайомих друзів, тому більш невимушеного обміну подарунками годі було й уявити.


Прес-секретар міської ради Любов Рубан

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини