"Журналісти в армії" ФОТО
Під таким гаслом до Дня журналіста відбувся прес-тур представників Чернігівських, Полтавських та Сумських мас-медіа до 27 Сумського реактивного артилерійського полку 8 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.
Організаторами змагань виступили Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Чернігів) , 27 Сумський РЕАП, Чернігівській Lasertag-клуб "Сектор 0.74", почесний президент Благодійного фонду імені Двічі Героя Радянського Союзу О.Молодчого, депутат Чернігівської міськради Олександр Шкурат.
Понад півсотні журналістів регіону демонстрували свої вміння в доланні смуги перешкод, збиранні та розбиранні автомату Калашникова і одяганні протигазу на час.
Родзинкою "Журналістів в армії" стали змагання між командами у зустрічних боях з використанням тактичного симулятору вогневого контакту - Lasertag. Вмонтована у "стволи" електроніка цієї системи відтворює всі тактико-технічні характеристики бойової зброї: дальність пострілу, швидкострільність, вміст набоїв у магазині тощо.
Бойові зіткнення точилися в запеклій боротьбі. Для того, щоб "вижити" журналісти мали швидко та влучно стріляти, правильно рухатись, грамотно маскуватись, тактично мислити та миттєво приймати правильні рішення.
В особистій першості у доланні смуги перешкод відзначився Анатолій Вихров з Сум, кращий час у збиранні та розбиранні автомату Калашникова показав репортер Чернігівського обласного радіо Віталій Луговський, а швидше за всіх одягла протигаз Валентина Кружко з Полтави.
В командному заліку кращими стали представники Чернігівщини. Судді змагань вручили їм кубок почесного президента Благодійного фонду імені Двічі Героя Радянського Союзу О.Молодчого, депутата Чернігівської міськради Олександра Шкурата. Друге місце посіла команда Полтавських журналістів, а третє - за медійниками Сумщини.
Командир 27 Сумського РЕАПу полковник Валерій Ісмаїлов та головний суддя змагань керівник Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м. Чернігів) підполковник Валентин Буряченко нагородили переможців у командному та особистому заліках дипломами, грамотами та призами.
- Я вважаю, - сказав полковник Валерій Ісмаїлов, - що такі змагання дають змогу журналістам побувати в ролі справжніх солдатів, пройнятися армійським духом.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.







