Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 18:11:52

Таємницями енергоефективності ОПОРА ділилася у Чернігові

04.09.2017   14:42

Дні сталої енергії у Чернігові в рамках проведення Бізнес-фестивалю стали значною подією вересня і об’єднали як представників бізнесу, так і громадських активістів.

2 вересня Центральний парк культури перетворився на центр презентацій, майстер-класів та лекцій.

Громадянська мережа ОПОРА долучилася до виставки енергоефективного обладнання та технологій, аби привернути увагу мешканців міста до технологій збереження енергії.

Окрема локація об’єднала всіх, хто хотів поділитися власним досвідом або дізнатися актуальну інформацію про енергозбереження в будинку.

Почався форум святковою ходою від Красної площі, де представники організацій мали змогу презентувати власні продукти. Нагородили кращих підприємців області та міста у сфері енергоощадних заходів.

Після цього стартувала ярмарка, яка об’єднала продукти, товаровиробників та народні ремесла. При цьому чернігівчани, які мали питання до місцевої влади, могли звернутися за порадами у «Вікно допомоги». Тож усі знайшли, як задовольнити власні інтереси та дізнатися щось нове.

Окрім того, ОПОРА провела зустріч в таборі «Відкриті двері», де долучилась до декларації учнів та вчителів під час традиційного збору «Натхнення 2017». Активісти перевірили знання діток щодо збереження енергії у вікторині «Енергоефективність наше спільне майбутнє», переможці якої отримали солодощі та пам’ятні подарунки.

«Тема ефективного використання енергії є актуальна та залишатиметься актуальною протягом десятиліть. Шкода, що такі тематичні заходи відбуваються раз на рік. Формування відповідального ставлення до ресурсів та впровадження новітніх підходів до використання альтернативної енергетики є пріоритетним, якщо ми хочемо зберегти місто для прийдешніх поколінь», – наголосила місцева координаторка житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережа ОПОРА Наталія Висіканець.

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини