Фальсифікат не потрапить до споживачів
Співробітники управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області спільно з працівниками управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної відносно мешканки Чернігова, яка займалася незаконним виготовленням та збутом фальсифікованої горілки, провели обшуки приміщень, де незаконно зберігався спирт.
Він використовувався для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.
У чотирьох гаражних приміщеннях, розташованих в автокооперативах, виявлені 6 пластикових бочок об’ємом по 235 літрів та близько 300 пластикових каністр різних об’ємів, у яких згідно з маркуванням знаходився спирт етиловий виробництва Росії та Канади. Документів щодо законності переміщення спирту на територію України немає. Загалом з гаражів вилучено 4360 літрів спирту. Його орієнтовна вартість склала 327 тисяч гривень.
Слід зазначити, що з такої кількості спирту спритні ділки планували виготовити більше 21 тис. пляшок фальсифікованої горілки. Її реалізація призвела б до втрат Державного бюджету тільки з акцизного податку в сумі більше 200 тис.грн. А шкоду, яку вони могли заподіяти здоров’ю споживачів підпільно виготовленого сурогату, неможливо оцінити в грошовому еквіваленті.
Нині проводяться заходи щодо встановлення каналів постачання спирту та причетних осіб.
Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.