Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 жовтня, 06:39:59

На Чернігівщині щоденно, у середньому, народжувалося 28 дітей

01.06.2012   06:32

Упродовж останніх десяти років рівень народжуваності в області зростає і, за підсумками 2011 року, становив 9,3 народжених у розрахунку на 1000 жителів.

no comments

no comments

У минулому році в області народилося 5164 хлопчики та 4970 дівчаток. Щоденно, у середньому, народжувалося 28 дітей.

Найвищий рівень народжуваності був у Носівському районі (11,3‰), найнижчий - у Ніжинському (7,5‰).

За розрахунками, діти до 18 років становлять близько шостої частини жителів області - 170,1 тис. осіб, переважна більшість яких (64%) проживає в міських населених пунктах. На 1000 дівчат у віці 0-17 років припадає 1051 хлопець. Найбільша частка дітей зафіксована серед населення        Корюківського (18,8%) та Семенівського (17,8%) районів.

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини