Набрало законної сили рішення суду, яким депутата місцевої ради визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією
Судом апеляційної інстанції залишено без змін постанову суду, якою депутата однієї із місцевих рад Сновського району визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (вчинення дій і прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

Прокурором в суді доведено, що депутат, порушуючи встановлені законом обмеження, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів під час голосування на сесії місцевої ради за рішення про надання своєму чоловіку дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення 0,2 га земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
За скоєне правопорушення судом призначено покарання у виді штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн).
Не погоджуючись із прийнятим рішенням депутат оскаржила його до суду вищої інстанції.
Однак, апеляційний суд підтвердив правильність правової позиції прокуратури, залишивши скаргу без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.
Постанова суду набрала законної сили.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.