Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 13:20:30

Чи зайде в Прилуки новий перевізник?

19.04.2017   08:44

29 травня відбудеться конкурс на перевезення пасажирів за маршрутами №15 «вул. Берегова — Дослідна», №38 «Оранжерея – Плискунівка» (з додатковими одиницями маршруту №21) та №25 «вул. Берегова – Нафтовик – Залізничний вокзал».

Про це 18 квітня під час засідання виконавчого комітету повідомив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко.

Підставами для проведення конкурсу є закінчення терміну дії договору підприємця, який нині здійснює перевезення за маршрутами. Можна очікувати підвищеного інтересу до зазначених напрямків й появи здорової конкуренції між перевізниками, адже вони є доволі популярними серед городян.

Також у ході сьогоднішнього засідання члени виконкому затвердили плани заходів з відзначення у місті пам’ятних дат історичних подій Другої світової війни та з відзначення Дня Європи, який припадає на 20 травня.

Заступник міського голови Тетяна Фесенко доповіла за проектом рішення Про утворення Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді при виконавчому комітеті, який учасники засідання погодили одноголосно.


Прес-секретар міської ради Любов Рубан

Останні новини Чернігівщини

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них