Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 14:39:57

Відбулася спеціальна молодіжна платформа "Ярмарка ідей"

22.03.2017   13:20

У Прилуках в рамках освітньої, комунікаційної кампанії проекту СOMUS відбулася спеціальна молодіжна платформа «Ярмарка ідей».

Учасниками «Ярмарки ідей» стали студенти Київського національного університету будівництва та архітектури та студенти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І. Я. Франка.

Кураторами молодіжної платформи виступили національний координатор проекту COMUS Валентина Дем’ян, національні експерти проекту кандидат технічних наук, доцент, архітектор-містобудівельник Любов Апостолова-Сосса та український історик, музейник, віце-президент Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам'яток і визначних місць (ICOMOS) Олена Сердюк.

У рамках «Ярмарки ідей» були оглянуті об’єкти, що входять до двох основних проектних ідей, а саме будинок Шкуратова, сквер ім. Т. Г. Шевченка та оглядовий майданчик на річку Удай біля пам’ятника Мономаха.

В процесі обговорення учасники висловили свої бачення щодо ефективного використання вказаних об’єктів.
Особливо цінними були думки київських студентів, які по-новому поглянули на наше місто. Слушні пропозиції були і від національних експертів. Їхні бачення та пропозиції будуть використані у подальшій роботі.

 

 

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату "Дитяча ліга" з волейболу 13:03

У Чернігові відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату«Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2007 року народження, який проходив з листопада 2020 року по червень 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу 12:56

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 червня в області першою та другою дозою щеплено 43 043 людей.

Поліція Чернігівщини представила щотижневий звіт про свою роботу 12:44

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.