Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 13:12:33

Судом підтримано позицію прокуратури щодо незаконності зупинення провадження у справі про повернення державі 360 га земель водного фонду вартістю 4,6 млн. грн.

20.03.2017   07:45Агенцiя

Питання дотримання вимог земельного законодавства постійно перебуває на контролі органів прокуратури області. Так, у вересні 2016 року прокурор в інтересах Чернігівської облдержадміністрації звернувся до суду із позовом про припинення приватному суб’єкту господарювання права на постійне користування земельною ділянкою водного фонду площею понад 360 га вартістю 4,6 млн. грн.

Водночас з метою затягування судового процесу відповідач звернувся до суду із клопотанням про зупинення розгляду справи, яке було задоволено.

Київський апеляційний господарський суд враховував беззаперечність доводів апеляційної скарги прокурора щодо безпідставного зупинення провадження та скасувавши незаконну ухвалу суду, направив справу для розгляду до суду першої інстанції.

Однак відповідач  ухвалене  рішення суду апеляційної інстанції оскаржив у касаційному порядку.

Вищий господарський суд України надав оцінку матеріалам справи та підтримав позицію прокуратури області щодо відсутності підстав для зупинення розгляду позову прокурора.

Відтак у задоволенні скарги відповідача відмовлено та зобов’язано господарський суд Чернігівської області розглянути по суті справу за позовом прокурора про повернення у розпорядження держави 360 га земель водного фонду вартістю 4,6 млн грн.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини