Заради миру і перемоги України відбулася акція
Волонтерка, письменниця, активна учасниця подій на Майдані, організатор Всеукраїнської акції «Велика Українська Хода» Катерина (Світлана) Валевська 11 лютого відвідала Прилуки з акцією на честь героїв Майдану та АТО заради миру і перемоги України.

У центрі міста замайоріли прапори з різних куточків України. До цих символів додався і прапор з надписом Прилуки, де всі охочі могли залишити свої побажання Україні та українцям.
«Велика Українська Хода» на чолі волонтерки, Катерини Валевської стартувала 14 вересня 2014 року з київського Майдану. Її метою стало вшанування пам'яті жертв Революції гідності та АТО, пронесення через всю Україну духу патріотизму. Організатори йдуть від міста до міста, від села до села, від батальйону до бригади, з'єднуючи українські стяги між собою заради миру, єдності та перемоги нашої держави.
Катерина Валевська поповнює колекцію прапорів, відвідуючи різні міста. - Я все далі та далі подорожую Україною, вшановую пам'ять Героїв України, єднаю українців і збираю найсильніші думки патріотів-українців, які Ви пишете на прапорах, і таким чином, разом з Вами, наближаю час Перемоги - Перемоги, одної на всіх, - запевнила Катерина та продовжила, - Сьогодні я привезла в Прилуки понад 400 метрів об’єднаної країни. Їду по Україні, збираю добрі думки. Бо думка у людини – це найважливіше. Під небом України зараз будемо підписувати прапор Прилук.
Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.