Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. ОФІЦІЙНО
За 51 тиждень 2016 року в області захворіло на грип та ГРВІ 12583 особи, з них 7456 дітей, рівень захворюваності вище епідпорогу на 10,9%. Госпіталізовано 442 особи, з них 294 дитини. Зареєстровано 17 випадків захворювання серед вагітних та 49 серед медичних працівників.

Епідемічний поріг перевищено в Бахмацькому, Борзнянському, Городнянському, Ічнянському, Коропському, Корюківському, Куликівському, Менському, Ніжинському, Носівському, Прилуцькому, Семенівському, Сосницькому районах та м.Прилуки, Чернігів.
Введено обмежувальні заходи - додаткові канікули в школах Бахмацького, Борзнянського, Ічнянського, Козелецького, Коропського, Корюківського, Менського, Ніжинського, Носівського, Семенівського, Чернігівського, Щорського районів та м.Чернігів.
По м. Чернігову захворіло 4613 осіб, з них дітей - 2988, рівень захворюваності перевищує епідемічний поріг на 21,8%.
Вірусологічною лабораторією досліджено біологічний матеріал від 5 хворих на ГРВІ, грип?, жителів області, в 3 хворих виділено вірус грипу А(Н3N2) - сезонний.
З початку епідсезону по області проти грипу щеплено 447 осіб, в т.ч. 142 дитини.
Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.