Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 03:11:30

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

19.12.2016   11:28Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 грудня до 8:00 19 грудня 2016 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 3 пожежі в житловому секторі та 1 нещасний випадок. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.


Стан доріг:

Для забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах області працювало  30 одиниць спецтехніки та 42 чоловіки обслуговуючого персоналу від ДП "Чернігівський облавтодор". Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автотранспорту забезпечено.


Дорожньо-транспортні пригоди – 2:

- на 199 км автодороги  Київ-Чернігів-Нові Яриловичі зі сторони смт Ріпки в напрямку  с. Нові Яриловичі о 9 год. 40 хв. 18 грудня водій автомобіля "Mercedes-Benz Vito" не впорався з керуванням, здійснив виїзд за межі проїжджої частини дороги, з’їхав у кювет та перекинувся. Внаслідок пригоди водій автомобіля отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Ріпкинської  центральної районної лікарні;

- в м. Чернігові по вул. Кільцевій о 18 год. 30 хв. 18 грудня водій автомобіля "ВАЗ 21074" здійснив наїзд на пішохода, який перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, перетинав проїжджу частину дороги поза межами пішохідного переходу. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження та каретою швидкої медичної допомоги був доставлений до Чернігівської міської лікарні №2, після надання медичної допомоги  відпущений додому.


Пожежі в житловому секторі – 3.


Нещасний випадок – 1:

В Коропській центральній районній лікарні о 10 год. 5 хв. 18 грудня помер мешканець с. Чорнявка Коропського району, 1934 року народження, який о 18 год. 45 хв. 16 грудня з ознаками отруєння чадним газом був госпіталізований до лікарні.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка –  11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  18 грудня до 20 години 19 грудня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий сніг, мокрий сніг, місцями слабке налипання мокрого снігу. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 1-6º морозу, вдень від 2º морозу до 3° тепла.
По Чернігову температура вночі 2-4º морозу, вдень 0-2º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини