Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 23:14:23

До Дня Перемоги у Чернігові провели велоралі

07.05.2012   06:56

“Дорогами вогняних літ” проїхалися до Дня Перемоги велосипедисти з Чернігова та інших міст області. Під такою назвою вже 8-й рік поспіль проходить велоралі.

Люди, яким небайдужий велоспорт та історія рідної держави, на знак поваги до тих, хто загинув, захищаючи Батьківщину, долають велику відстань на своїх двоколісниках. Зупиняються біля могил та пам’ятних знаків, покладають квіти.

Найстарший учасник цьогорічного велоралі Віталій Воропаєв. Йому – 77. Незважаючи на поважний вік, чоловік чудово виглядає.
Перед стартом Віталій Воропаєв ласує шоколадом. Каже, таке поняття, як дієта – для нього не існує.

Віталій Воропаєв – велосипедист досвідчений. Участь у велоралі бере постійно, тому поганої дороги не боїться. А ось для найменших учасників змаганнь – 14-річних юнаків, українське бездоріжжя може стати серйозним випробуванням.

Стартують велосипедисти з річкового порту. Пішки, з велосипедами на плечах, підіймаються на пішохідний міст, а звідти – 30-60-ти кілометрові маршрути по місцях бойової слави партизанських з’єднань, військових частин, які звільняли чи обороняли Чернігів.

Цьогоріч у змаганнях беруть участь близько 70-ти велосипедистів. Їх поділили на кілька категорій – в залежності від віку та статі. Потім в кожній групі визначать трьох переможців, які отримають заслужені нагороди.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=2011

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини