Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 15:31:02

У Прилуках оголошено результати голосування за проекти "Громадського бюджету"

14.11.2016   13:41

Підсумки загальноміського голосування за проекти-ініціативи мешканців щодо благоустрою та розвитку міста оголосили під час апаратної наради міського голови, яка відбулася 14 листопада.

Нагадаємо, проекти будуть фінансуватися одним відсотком від міського бюджету на 2017 рік. Ця сума поки що не відома, але опираючись на цьогорічний показник, фінансове управління підрахувало, що вона буде коливатися у межах півтора мільйона гривень.

За словами Олександра Сивенка, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, її вистачить на реалізацію трьох великих (до 500 тисяч гривень) та 5 малих (до 50 тисяч гривень) проектів.

До трійки лідерів серед великих проектів «Громадського бюджету» увірвалися:
Охорона тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у місті Прилуки, облаштування центру реабілітації тварин (1087 голосів), Територія відпочинку та комфорту «Гармонія» на території в/м №12 (620 голосів) та Молодіжний інформаційно-навчальний центр (604 голоси).

П'ятірка малих проектів, що набрали найбільшу кількість голосів має наступний рейтинг: Охорона тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у місті Прилуки (кабінет біостерилізації) (1618 голосів), Бібліокінозал «Крекс, пекс, фекс!» (1273 голоси), Освітлення вулиці Ладанської (600 голосів), Довідник прилучанина (134 голоси) та Дитячий майданчик кустівській дітворі (130 голосів).

Дане голосування іще не затверджує назви проектів-переможців, адже їхня реалізація потребує подальшого детального вивчення вказаного авторами розміру фінансування та пошуку вільної комунальної власності для втілення ідей городян.

Сумарна кількість голосів за проекти-учасники конкурсу - 4444, з яких 389 віддано шляхом онлайн-голосування.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено за вбивство

Засуджено за вбивство 12:05

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури 30.05.2023 Козелецьким районним судом визнано винним 56-річного мешканця Чернігівського району у вбивстві свого знайомого (ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком суду його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

Чернігівська область: рятувальники навчають населення діям у разі виявлення вибухонебезпечних предметів 11:37

У зв’язку з великою вірогідністю натрапити на вибухонебезпечний предмет після проведення активної фази бойових дій на Чернігівщині, надзвичайники постійно нагадують громадянам алгоритм дії у разі їх виявлення.

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень

Громади Чернігівщини можуть втратити більше 500 мільйонів гривень надходжень 11:25

Громади Чернігівської та ще 11 областей, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих РФ, у 2023 році ризикують не доотримати до своїх бюджетів мільйони гривень.

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн

За п’ять місяців поточного року доходи місцевих бюджетів області перевищили 4,6 млрд грн 10:46

Упродовж січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло доходів загального фонду (без урахування дотацій і субвенцій) у сумі 4 602,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року доходи збільшилися на 52,0%.

На засіданні сесії обласної ради рідним військових передали посмертні державні нагороди 10:45

Пленарне засідання 14 сесії обласної ради восьмого скликання розпочалося 6 червня із вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, а також загиблих через війну мирних жителів.