Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 18:57:40

Вогнеборці провели тактико-спеціальні навчання з гасіння пожежі на зливо-наливній естакаді підприємства "Чернігівнафтогаз"

10.11.2016   07:32

8 листопада у м. Прилуки вогнеборці 5-го державного пожежно-рятувального загону У ДСНС у Чернігівській області з охорони об’єктів нафтогазовидобувної промисловості провели тренувальні тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі на зливо-наливній естакаді бази матеріально-технічного забезпечення НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

Підприємство, площею понад 8 га, відноситься до категорії вибухо-пожежонебезпечного, адже на його території розташовані склад паливо-мастильних матеріалів з наземними та підземними резервуарами загальним об'ємом понад 4 тис. метрів кубічних, а також естакада для наповнення та зливу нафтопродуктів із залізничних цистерн.
   
Згідно тактичного задуму, внаслідок розгерметизації трубопроводу на зливо-наливній естакаді стався витік дизельного палива із залізничної цистерни з подальшим його займанням.
   
До місця виклику оперативно прибули вогнеборці 17-ї державної пожежно-рятувальної частини. Оцінивши обстановку, рятувальники оголосили підвищений номер виклику за яким до гасіння умовної пожежі були залучені додатково ще 5 одиниць спеціальної техніки. Розгорнувши сили і засоби вогнеборці за допомогою 4 водяних пожежних стволів охолодили палаючу та сусідні цистерни, а за допомогою генераторів піни ГПС-600 загасили розлив дизельного палива. З метою координації дій залучених підрозділів і служб об’єкту був створений штаб пожежогасіння.

Загалом у тренуваннях взяли участь 30 рятувальників 5-го державного пожежно-рятувального загону.

Підбиваючи підсумки тактико-спеціальних навчань, начальник загону полковник служби цивільного захисту Андрій Гречук зазначив, особовий склад оперативно та професійно виконав всі поставлені завдання з реагування та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій на охороняємих об'єктах нафтогазовидобувного комплексу.

Останні новини Чернігівщини

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.

На Чернігівщині планують побудувати 95 свердловин для забезпечення жителів області якісною питною водою

На Чернігівщині планують побудувати 95 свердловин для забезпечення жителів області якісною питною водою 14:08

Відповідну ініціативу підтримали сьогодні депутати на пленарному засіданні шостої сесії обласної ради восьмого скликання, проголосувавши за програму «Питна вода Чернігівської області на 2022-2026 роки». Її мета — забезпечити місцевих жителів якісною питною водою в необхідних обсягах.