Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 00:16:54

Діалог з аграріями

19.10.2016   08:02Агенцiя

Чернігівська ОДПІ виступає за налагодження ефективного діалогу з громадськістю та бізнесовими колами.

руки

руки

Про це перший заступник начальника Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Володимир Луценко повідомив під час проведення особистої зустрічі з представниками аграрного сектору економіки Чернігівського, Городнянського, Ріпкинського та Куликівського районів за участі керівників зазначених відділень.

На зустрічі йшлося про ефективну взаємодію з бізнесом шляхом мінімізації втручання працівників служби у діяльність платників, зокрема, завдання не тиснути на бізнес, а сприяти його розвитку. Позиція фіскальної служби базується на підтриманні відкритого діалогу з бізнесом для обговорення проблемних для суб’єктів господарювання питань та спільного пошуку оптимальних шляхів їх вирішення.

Під час заходу особлива увага була приділена темі своєчасності сплати податків, зборів та платежів до бюджетів різних рівнів. Також обговорювалися хвилюючі питання для бізнесу: відшкодування податку на додану вартість, електронне адміністрування ПДВ, сплата земельного податку та легалізація заробітної плати.

Спілкування платників податків та представників Чернігівської ОДПІ було результативним та корисним для обох сторін. Податківці прагнуть вести відкритий й конструктивний діалог з платниками та досягати повного порозуміння.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини