Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 травня, 23:36:46

Діалог з аграріями

19.10.2016   08:02Агенцiя

Чернігівська ОДПІ виступає за налагодження ефективного діалогу з громадськістю та бізнесовими колами.

руки

руки

Про це перший заступник начальника Чернігівської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Володимир Луценко повідомив під час проведення особистої зустрічі з представниками аграрного сектору економіки Чернігівського, Городнянського, Ріпкинського та Куликівського районів за участі керівників зазначених відділень.

На зустрічі йшлося про ефективну взаємодію з бізнесом шляхом мінімізації втручання працівників служби у діяльність платників, зокрема, завдання не тиснути на бізнес, а сприяти його розвитку. Позиція фіскальної служби базується на підтриманні відкритого діалогу з бізнесом для обговорення проблемних для суб’єктів господарювання питань та спільного пошуку оптимальних шляхів їх вирішення.

Під час заходу особлива увага була приділена темі своєчасності сплати податків, зборів та платежів до бюджетів різних рівнів. Також обговорювалися хвилюючі питання для бізнесу: відшкодування податку на додану вартість, електронне адміністрування ПДВ, сплата земельного податку та легалізація заробітної плати.

Спілкування платників податків та представників Чернігівської ОДПІ було результативним та корисним для обох сторін. Податківці прагнуть вести відкритий й конструктивний діалог з платниками та досягати повного порозуміння.

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.