Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував іноземця
Громадянин Німеччини офіційно перебував у Прилуках на одному з підприємств, де обслуговував обладнання компанії. Під час відпочинку в місцевому кафе він був пограбований.
Близько п'ятої ранку до чергової частини Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області звернувся громадянин Німеччини і повідомив, що його пограбували.
На місце пригоди одразу виїхала слідчо-оперативна група. Прибувши на виклик, поліцейські встановили, що громадянин відпочивав в одному з кафе міста, де у нього виник конфлікт з невідомим. В ході інциденту той завдав іноземцю тілесних ушкодження та заволодів мобільним телефоном і гаманцем, в якому знаходилися 1500 гривень та банківська картка.
Правоохоронці опитали відвідувачів та персонал закладу, встановили ймовірних свідків пригоди, оглянули прилеглі території. Також був перевірений підобліковий елемент цього району.
В ході реалізації отриманої інформації оперативники кримінальної поліції вийшли на слід 19-річного прилучанина. Він своєї провини заперечувати не став і в усьому зізнався. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Поліцією за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж) - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.