Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 10:43:57

В Прилуках про донорів пам'ятають, турбуються, шанують

14.06.2016   15:59

13 років тому міжнародна Федерація Товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, Міжнародна Федерація донорів крові, Міжнародна спілка переливання крові за сприяння Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я оголосили 14 червня — Всесвітнім днем донора крові.

Саме цього дня народився відомий лікар-імунолог, лауреат Нобелівської премії Карл Ландштайнер, який зробив геніальне відкриття — винайшов групи крові. Відтоді стало можливим шляхом переливання крові рятувати життя та повертати здоров'я важкохворим. Саме цього дня у світі вшановують тих, хто добровільно віддає свою кров заради порятунку інших.

В Прилуках про донорів пам'ятають, турбуються, шанують. Про це свідчить святкова конференція донорів, яка в м. Прилуки проводиться щороку і вже стала традиційною.

Червонохрестівців у організації святкування вже багато років підтримує Почесний громадянин міста — Анатолій Мирошниченко.

На конференцію донорів було запрошено 100 чоловік з-поміж Почесних та активних донорів міста. Заступник міського голови Тетяна Фесенко від імені міської ради та всього депутатського корпусу, за сприяння виконавчого комітету міста вручила активістам Почесні грамоти, не забувши й про матеріальне заохочення городян. Святкової атмосфери в залі додавали квіти від Прилуцької м'ятно-дослідної станції.

Благородна та самовіддана справа об'єднує багатьох людей, але будь-яка ініціатива потребує нашої з вами підтримки. Шановні донори крові, вітаємо вас зі святом та бажаємо доброго здоров'я вам та вашим родинам. Живіть в гармонії та мирі, будьте щасливими, адже ваше життя дає змогу жити іншим, а ваше добро, відчувати небайдужість світу.

Останні новини Чернігівщини

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

Форум медійників Чернігівщини: хто переміг у конкурсі "Медіа Че"? 11:20

11 червня, в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся традиційний обласний форум медійників Чернігівщини, приурочений до нещодавнього Дня журналіста.

Умови в'їзду до інших країн для українців 11:12

Триває сезон відпусток, тож нагадуємо, що через COVID-19 при відвідуванні популярних туристичних напрямків діє низка обмежень і вимог.