Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 13:01:17

200 тисяч євро на вуличне освiтлення у Прилуках

09.06.2016   11:17

На апаратній нараді міського голови Ольги Попенко, що відбулася 6 червня, керівники комунальних підприємств міста звітували про виконані роботи за минулий тиждень та визначились із подальшим планом дій.

Заступник директора КП «Послуга» Олег Матвієнко доповів, що силами підприємства активно виконуються роботи по грейдеруванню та підсипці ґрунтового дорожнього покриття на вулицях Прилук. У резерві «Послуги» знаходиться 220 тонн підсипного матеріалу. Якщо цієї кількості виявиться недостатньо, міський голова обіцяла виділити додаткові кошти – за умови, що підприємство опублікує деталізований план ремонтних робіт на сайтах КП та міської ради. З такою ж вимогою Ольга Попенко звернулася до директора КП «Прилукижитлобуд» Вячеслава Сивенка. За минулий тиждень підприємство здійснило ремонт покрівель п’яти багатоповерхових будинків і завершило косіння трави на вісімнадцяти прибудинкових територіях.

Про виконані роботи по косінню трави в мікрорайонах міста інформував директор КП «Міськсвітло» Євген Шаповал. До речі, підприємство невдовзі стане безпосереднім учасником програми «Чисте виробництво – енергозбереження» Екологічної Корпорації НЕФКО. Проект включає в себе підвищення енергоефективності в будівлях навчальних закладів Прилук та заміну вуличного освітлення міста світлодіодними лампами. 9 червня Ольга Попенко зустрінеться з гостями зі Швейцарії та обговорить детальний план дій. Впровадження проекту вартістю 200 тисяч євро розпочнеться 1 липня.

У ході наради також було озвучено одну з насущних проблем КП «Прилукитепловодопостачання». Підприємство терпить збитки через заборгованість освітніх і медичних закладів міста, сплачуючи сотні тисяч гривень штрафу.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська міська організація ветеранів провела пленум

Чернігівська міська організація ветеранів провела пленум 12:53

У Чернігівській міській раді, 17 вересня, відбувся пленум Чернігівської міської організації ветеранів України.

У Чернігові відкриють маловідомі пам’ятки

У Чернігові відкриють маловідомі пам’ятки 10:20

Чернігів мав Магдебурзьке право, отже, за всіма ознаками його треба відносити до списку європейських міст.

У Новгород-Сіверському відзначили День міста і вшанували захисників краю в роки Другої світової війни

У Новгород-Сіверському відзначили День міста і вшанували захисників краю в роки Другої світової війни 10:15

16 вересня перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у заходах з нагоди 78-ї річниці визволення Новгород-Сіверського від нацистських загарбників та святкування Дня міста.

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники 10:00

У рамках проєкту «Моя майбутня професія — поліцейський» у ГУНП та Тренінговому центрі поліції Чернігівської області побували десятикласники чернігівської школи №33.

СБУ провела масштабні навчання з нейтралізації ворожих диверсійних груп поблизу північного кордону з РФ

СБУ провела масштабні навчання з нейтралізації ворожих диверсійних груп поблизу північного кордону з РФ 09:50

СБУ провела масштабні тактико-спеціальні навчання у Чернігівській та Сумській областях. У заходах було задіяно понад 1,5 тис. осіб і більше 100 одиниць техніки, в тому числі безпілотні літальні апарати.