Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 00:19:22

Поліція затримала нетверезих "стрільців"

08.06.2016   09:44

Зранку 6 червня до чергової частини Прилуцького відділу поліції ГУНП надійшло повідомлення від 30-річного прилучанина, що чоловік з неадекватною поведінкою та зброєю в руках намагається потрапити до його будинку.

На місце події терміново направилася слідчо-оперативна група в повному складі. За вказаною адресою поліцейські не застали зловмисника, той на автомобілі направився у невідомому напрямку.

Чергові наряди поліції, які здійснювали нагляд за дорожнім рухом та публічним порядком у місті, почали пошуки порушника. Через кілька хвилин у центрі Прилук наряд правоохоронців зупинив автомобіль «Volkswagen» під керуванням 27-річного жителя одного з сіл Прилуцького району. Разом з ним в салоні перебував і пасажир, 27-річний містянин.

Під час огляду транспортного засобу в салоні автівки було виявлено 2 гладкоствольні рушниці та паперовий згорток із подрібненою речовиною рослинного походження. Транспортний засіб разом з правопорушниками було затримано та доставлено до Прилуцького відділу поліції.
В ході перевірки поліцейські з'ясували, що напередодні двоє чоловіків після вживання алкоголю вирішили «полоскотати нерви». У одного з правопорушників вдома зберігалися гладкоствольні рушниці. Озброївшись, чоловіки вирішили постріляти.

Виїхали в лісопосадку та розпочали стрілянину. Потім один з чоловіків згадав, що у місті проживає його добра знайома. Не гаючи часу, вони направилися до неї. Зловмисники постукали у двері, але їм ніхто не відчинив, тоді чоловік вирішив розбудити кохану в інший спосіб - здійснивши кілька пострілів з рушниці у повітря. Не дочекавшись ніякої реакції, чоловіки забралися геть.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) - караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Також поліцейськими було складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 130 КУпАП (керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння ). Максимальна санкція статі передбачає покарання у вигляді адміністративного арешту на строк до десяти діб.
Зброя та наркотики направлені на експертизу. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини