Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 02:25:08

Неповнолітні засуджені розмалювали паркан колонії яскравим графіті

02.06.2016   14:33

Сіра бетонна стіна паркану Прилуцької виховної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області перетворилася на яскраве полотно, вкрите графіті.

Засуджені юнаки колонії разом з керівником гуртка Муляр Ольгою Анатоліївною вирішили відтворити довгу дорогу, яка чекає на кожного вихованця в майбутньому. Вона починається тут – на виході з установи і губиться десь в незнаних світах.

Молодь малювала з ранку і до вечора. Учасники зізналися, що їхні малюнки – це боротьба проти сірої буденності, заклик зробити своє життя цікавим та яскравим.

Без сумнівів, графіті – це також мистецтво. Хтось малює природу, а хтось  перетворює стіни на полотно, вкрите яскравою фантазією.

Засуджений Сергій сказав: «Спершу тренувався малювати у звичайному зошиті. Спочатку треба обдумати малюнок, накреслити ескіз, проте потрібно мати художні навички, щоб намалювати гарний малюнок».

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».