Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 червня, 07:07:09

Наступного вівторка відбудеться відкритий захист громадських проектів

25.05.2016   17:04Агенцiя

Конкурс з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, що частково фінансуватимуться коштом обласного бюджету, був оголошений Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації 1 квітня поточного року.

Як нагадав директор Департаменту, голова конкурсної комісії Андрій Подорван, конкурс проводиться на виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016 – 2020 року «Чернігівська громада». Його цьогорічний бюджет складає 80 тисяч гривень. Граничний рівень фінансування однієї програми — 16 тисяч гривень, за умови, що внесок конкурсанта становитиме не менше 25% необхідного обсягу фінансування.

На розгляд конкурсної комісії у встановлені терміни було подано 9 проектів від 8 громадських організацій. Всі програми було опрацьовано й перевірено на предмет відповідності вимогам та пріоритетним завданням (посилання) конкурсу.

Подані пропозиції стосуються патріотичного виховання та політики національної пам’яті, інформування населення про адміністративно - територіальне та соціально – економічне реформування області, надання безоплатної правової допомоги сільському населенню області тощо.

Сьогодні відбулося перше засідання конкурсної комісії, до якої увійшли фахівці Департаменту інформдіяльності та представники громадськості. Упевнившись у відсутності конфлікту інтересів, комісія визначала, чи варто допускати проекти до наступних етапів конкурсу.

Як підсумок — до відкритого захисту допущено вісім програм. Одну знято з розгляду за заявою розробників. Друге засідання конкурсної комісії заплановане на десяту годину вівторка, 31 травня.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини