З "Десни" у війська... по контракту
10 квітня у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що у селищі Десна на Чернігівщині завершився трьохмісячний термін навчання військовослужбовців військової служби за контрактом.
Майже 300 юнаків та дівчат, відібраних територіальними центрами комплектування військовослужбовцями військової служби за контрактом, здобували у навчальному центрі військові спеціальності Сухопутних військ.
Після завершення навчання усі контрактники успішно склали випускні іспити.
– Кращих курсантів командування навчальних підрозділів “Десни” нагородило грамотами, подяками та цінними подарунками, – повідомив заступник начальника 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України з виховної роботи полковник Юрій Зубрицький.
Усі військовослужбовці прибудуть до військових частин нашої держави, з якими вони планувалися перед навчанням.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.